ZIMA

ZIMĄ SKLEP NIECZYNNY.    PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA,  ZAPRASZAMY OD 1.03.2024.    W PILNEJ SPRAWIE PROSZĘ DZWONIĆ -512549446, lub email: sklep@trawy.com.pl

SKARPOWA I z koniczyną białą

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 2 dn.
Cena: 533,00 zł 533.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Typowa mieszanka na grunty słabe i suche charakteryzujące się znacznym kątem nachylenia. Produkt ten, jako wybitnie przeciwerozyjny, polecamy na obsiewy skarp, zboczy, hałd, wysypisk i innych miejsc, które należy zabezpieczyć przed wymywaniem i wywiewaniem.


Głęboki system korzeniowy kostrzewy trzcinowej gwarantuje dobre ukorzenienie i umocnienie zboczy. Kostrzewa czerwona rozłogowa oraz kostrzewa owcza tolerują słabsze stanowiska glebowe. Zastosowanie wiechliny łąkowej wpływa na poprawę zwięzłości darni. Życice charakteryzujące się szybkim wzrostem, spełniają rolę osłonową dla innych gatunków. Mieszankę można stosować w zróżnicowanych warunkach glebowych oraz wilgotnościowych. Koniczyna wypełnia ewentualne ubytki traw i wpływa na uzupełnienie azotu w glebie. Szeroka gama zastosowanych składników, czyni mieszankę "SKARPOWA I" bezpieczną w wysiewie niezależnie od zmiennych lub nieokreślonych warunków glebowych.


Mieszanka w bardzo wysokim stopniu zapobiega zjawisku erozji.

Kostrzewa trzcinowa  Tomahawk/Starlett/Fawn 25%
Kostrzewa szczeciniasta/murawowa Ridu/Bornito 10%
Kostrzewa czerwona rozłogowa  Reda/Areta 10%
Kostrzewa czerwona rozłogowa  Adio 8%
 Życica wielokwiatowa Turtetra/Bakus 12%
 Życica trwała  Solen 15%
 Życica trwała  Maja/Nui/Naki 10%
Wiechlina łąkowa Geisha/Evora 8%
Koniczyna biała Haifa/Grassland Huia 2%

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl