ZIMA

ZIMĄ SKLEP NIECZYNNY.    PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA,  ZAPRASZAMY OD 1.03.2024.    W PILNEJ SPRAWIE PROSZĘ DZWONIĆ -512549446, lub email: sklep@trawy.com.pl

Wetting agents --na suche place AQUEDUCT

Dostępność: spodziewana dostawa
Cena: 63,00 zł 63.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

 

Nareszcie nie tylko na boiska i pola golfowe, ale na zwykłe przydomowe trawniki.

WETTING AGENT jest preparatem zapobiegającym przesuszeniu gleby, i/lub stymulującym przesuszoną (hydrofobową)glebę do ponownego przyswajania wody, podnosząc jednocześnie właściwości sorbcyjne gleby (zdolność wchłaniania i magazynowania).

W okresie letnim często pojawiają się brązowe-suche place zamierającej trawy. Można łatwo zaobserwować po podlaniu że woda  z oporem przenika w głąb, lub spływa na bok - to hydrofobia.

AQUA DOC stymuluje wysuszoną glebę do ponownego przyswajania wody. Przy znacznych zniszczeniach środek może być stosowany w odstępach 1 tygodnia.
W ciągu 3 tygodni wysuszone obszary zostają zregenerowane!
Na obszarach, gdzie występują Czarcie Kręgi regeneracja uzależniona jest od wielkości grzybni. Najlepsze rezultaty przynosi punktowe, ręczne pryskanie wysuszonych obszarów.

 Karta produktu w pliku pdf poniżej

Hydrofobię gleby można łatwo ustalić za pomocą testu kropli wody. Kilka kropel destylowanej wody zostaje wprowadzone za pomocą pipetki na powierzchnię wyciętego profilu glebowego. Następnie liczony jest czas potrzebny do przeniknięcia kropli do wnętrza gleby. Przy dobrze nawilżonej glebie krople znikają od razu. Przy glebie dotkniętej hydrofobią krople pozostają przez dłuższy czas na powierzchni gleby. Gdy krople pozostają dłużej niż pięć sekund na powierzchni gleby, mamy do czynienia z hydrofobią

Aplikacja opryskiwaczem lub na mniejszych pow. atomizerem:
250 ml / 100m2

 http://blog.aquatrols.com/ask-aquatrols-long-term-program-not-holding-up/

Pliki do pobrania:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl